День українського добровольця

Сміливі, сильні та незламні. Вони стали на захист незалежності України за покликом серця. У перші дні повномасштабного вторгнення об’єдналися люди різних професій, щоб не пустити ворога захопити рідну землю, рідні домівки, щоб захистити свої близьких і всіх українців.

Йдеться про добровольців і сьогодні день, коли ми з особливим теплом у серці вітаємо їх, дякуємо.

Також згадуємо тих, хто на жаль, вже не з нами, бо віддав своє життя за рідну державу.

14 березня - День добровольця і саме цій події був приурочений захід у Новопетрівському будинку культури.

Після урочистого виконання Гімну України зі словом виступив голова Петрівської громади Радіон Старенький. Він привітав всіх присутніх, а також всіх, хто зараз захищає українські кордони з Днем добровольця.

Хвилиною мовчання вшанували памʼять тих, хто загинув.

Почесним гостем на цьому заході був Герой України Сергій Наєв. Він приєднався до всіх побажань і висловив щиру надію, що спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу і цю визначну подію ми обовʼязково спільно відзначимо.

Сергій Іванович з Радіоном Миколайовичем та командиром ДФТГ Петрівської громади Олександром Морозом вручили 30 нагрудних знаків «За заслуги перед Петрівською громадою» військовослужбовцям та учасниками ДФТГ, а також 5 подяк волонтерам.

Слава Україні!
Героям Слава!