Інформаційне повідомлення!

Вишгородська ДПІ Вишгородського управління ГУ  ДФС у Київській області повідомляє про початок кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року, яка триватиме до 01 травня 2019 року. Громадяни, які отримали у 2018 році доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, доходи від осіб, які не мають статусу податкових агентів або іноземні доходи, зобов’язані до 01 травня подати (надіслати поштою або мережею Інтернет) податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем проживання. Крім того, подати податкову декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.

По всіх питаннях Вам необхідно звертатися до Вишгородської ДПІ Вишгородського управління ГУ ДФС у Київській області за адресою:

м. Вишгород, прос. Шевченко, 1а або за телефонами: (04596) 54-267, 54-024, 54-418, 22-214.

Державна Фіскальна Служба України закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати податкову декларацію.

25 січня 2019