Засідання позачергової 47 сесії Петрівської сільської ради VIII скликання

7 грудня відбулося позачергове сесійне засідання у приміщенні Петрівської сільської ради.
✅На початку засідання Петрівський сільський голова Радіон Старенький вручив грамоти від Вишгородської районної ради старості села Старі Петрівці Антонюк Олені Анатоліївні та депутату Пінчуку Євгенію Олександровичу за вагомий внесок у розвиток та ефективну діяльність органів місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Далі розглядалися питання засідання.
✅Зокрема, виділено кошти на фінансову допомогу ДФТГ – саме тим її учасникам, які постійно задіяні в роботі і виконують поставлені завдання.
✅Також буде придбано снігоприбиральну техніку для дитсадка «Петрик».
✅ Затверджено план діяльності Петрівської сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік, а саме:
1.Про затвердження Порядку розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території Петрівської сільської територіальної громади.
2. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Петрівської сільської територіальної громади.
3. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2025 рік.
4. Про затвердження правил утримання тварин на території Петрівської сільської територіальної громади.
✅Всі рішення згодом будуть оприлюднені на офіційному сайті Петрівської сільської ради: https://novipetrivtsi-rada.gov.ua.

07 грудня 2023

1.  Протокол поіменного голосування